Immuno After Party

Project details

  • Cena standard: 300 zł

Natychmiastowe zwalczanie kaca

Czym jest i komu dedykujemy Immuno After Party?

Formuła After Party pozwoli Ci szybko wrócić do zdrowia po mocno zakrapianej imprezie. Nasza kroplówka witaminowa już w kilka godzin zwalczy nieprzyjemne objawy kaca, takie jak: ból głowy, nudności, zmęczenie, kłopoty z koncentracją i wiele innych. Kuracja Immuno After Party świetnie sprawdzi się w sytuacjach, kiedy:

  • przesadziłeś z dawką alkoholu, a następnego dnia musisz podołać wielu wyzwaniom
  • objawy kaca są wyjątkowo ciężkie i nie chcesz dłużej trwać w tym nieprzyjemnym stanie
  • następnego dnia po spożyciu alkoholu musisz być w pełnej kondycji umysłowej, a nie możesz sobie pozwolić na dzień woln

Efekty i działanie Immuno After Party

Podstawą kuracji jest szybkie i odpowiednie nawodnienie organizmu. Alkohol obniża poziom cukru we krwi oraz „wypłukuje” z nas elektrolity, takie jak: magnez, potas czy wapń. Głównie te czynniki przyczyniają się do złego samopoczucia następnego dnia. Formuła Immuno After Party uzupełnia stężenie elektrolitów w organizmie. Witaminy zawarte w kroplówce usuwają nadmiar toksyn, przyspieszają regenerację komórek i podnoszą poziom energii.
Objawy kaca mogą trwać nawet do 48 godzin. Dzięki kroplówce witaminowej pełną sprawność odzyskasz już w kilka godzin, a pierwsze efekty odczujesz już w trakcie kuracji! Kroplówka jest o wiele bezpieczniejsza i zdrowsza dla organizmu niż tabletki na kaca, ponieważ oddziaływają one na i tak już silnie nadwyrężony układ pokarmowy.

Możliwy dojazd do hotelu lub domu pacjenta. Koszt kroplówki z dojazdem to 450 zł. Poza granicami Częstochowy cena do ustalenia.

IMMUNO AFTER PARTY
SKŁADNIKI:
Witamina C
Acetylocysteina
Sód
Potas
Glukoza
Wapń
Magnez
Selen

Zarezerwuj termin!

 

Zadbaj o zdrowie i sprawdź nasze pozostałe wlewy!