Immuno Energy

Project details

  • Cena standard : 250 zł
  • W pakiecie taniej: 237,50 zł x 5 szt.; 225 zł x 10 szt.

Prawdziwy zastrzyk pozytywnej energii!

Czym jest i komu dedykujemy Immuno Energy?

Nasza energetyczna formuła przywróci Ci siłę, witalność i chęć do działania. Chcesz ponownie cieszyć się życiem i czerpać z niego jak najwięcej? Pragniesz spełniać swoje pasje, ale czujesz się zbyt wyczerpany? Efekty formuły Immuno Energy odczujesz już po pierwszej kuracji. Kroplówka Immuno Energy sprawdzi się również w takie sytuacjach, kiedy:

  • uprawiasz sport i następnego dnia czekają Cię ważne zawody, trening bądź turniej, ale nie czujesz się w pełnej kondycji fizycznej i psychicznej
  • kilka ostatnich dni były dla Ciebie bardzo ciężkie, ale nazajutrz musisz dać z siebie 100% podczas ważnego spotkania czy konferencji
  • zmęczenie daje Ci w kość, czujesz się chory i osłabiony, ale nie możesz sobie pozwolić na dzień wolnego.

Efekty i działanie Immuno Energy

W przeciwieństwie do kawy czy napojów energetycznych, gdzie zastrzyk energii jest krótkotrwały i po którym zmęczenie pojawia się z podwójna siłą, nasza formuła zapewni Ci długotrwały efekt. Immuno Energy naładuje Cię energią, co będzie odczuwalne nawet przez kilka następnych dni!
Napoje pobudzające są też niezwykle szkodliwe dla naszego zdrowia, ponieważ podwyższają ciśnienie oraz zaburzają rytm serca. Wlew Immuno Energy jest bezpieczny i nie powoduje efektów ubocznych. Zoptymalizowana dawka substancji odżywczych zawartych w kroplówce uwalnia energię zarówno dla mózgu jak i ciała. Dlatego kompleks Immuno Lab spowoduje skrócenie czasu reakcji i poprawi nastawianie psychiczne do ćwiczeń. Twoja sprawność umysłowa również ulegnie znacznej poprawie.

Możliwy dojazd do hotelu lub domu pacjenta na terenie Częstochowy. Koszt kroplówki z dojazdem to 450 zł. Poza granicami Częstochowy cena do ustalenia.

IMMUNO ENERGY
SKŁADNIKI:
Solcoseryl
Izoleucyna
Leucyna
Lizyna
Metionina
Walina
Glicyna

Zarezerwuj termin!

 

Zadbaj o zdrowie i sprawdź nasze pozostałe wlewy!