Immuno Hydro

Project details

  • Cena standard: 250 zł
  • W pakiecie taniej: 237,50 zł x 5 szt.; 225 zł x 10 szt.

Lepsze samopoczucie dzięki kompleksowemu nawodnieniu

Czym jest i komu dedykujemy Immuno Hydro?

Formuła Immuno Hydro przywróci właściwy poziom wody w Twoim organizmie. Szybkie tempo życia i chroniczny brak czasu powodują, że nie dostarczamy optymalnej ilości wody organizmowi. Odwodnienie w dużym stopniu przyczynia się do pogorszenia naszego samopoczucia i wyglądu, dlatego nawadnianie jest niezwykle ważne. Kroplówka Immuno Hydro idealnie sprawdzi się również w sytuacjach, kiedy:

  • jesteś po ciężkim treningu lub intensywnie walczyłeś na zawodach sportowych i czujesz, że zmęczenie jest znacznie większe niż przewidywałeś
  • zdarza Ci się łączyć alkohol z innymi odwadniającymi substancjami, takimi jak kofeina, słone pożywienie lub inne używki i zaczynasz odczuwać ciągłe osłabienie, bóle i zawroty głowy, suchość w ustach oraz zauważasz większą suchość skóry
  • masz za sobą biegunkę, wymioty i gorączkę, przez co znacznie obniżył się poziom wody w Twoim organizmie
  • spędzałeś czas w nadmiernym upale z niedostateczną ilością wody

Efekty i działanie Immuno Hydro

Jak widzisz, nietrudno doprowadzić do odwodnienia organizmu i możesz nawet nie przypuszczać, że to jest przyczyną Twojego słabego samopoczucia. Formuła Immuno Hydro odnowi zasoby płynów i uzupełni stężenie elektrolitów, których brakuje w organizmie z powodu niedostatecznej ilości wody. Już chwilę po kuracji wróci siła i energia, a w kilka dni po zabiegu odzyskasz naturalną witalność. Znikną bóle głowy, zmęczenie, poprawi się elastyczność skóry. Także trawienie i ciśnienie zostaną wyregulowane.

Możliwy dojazd do hotelu lub domu pacjenta na terenie Częstochowy. Koszt kroplówki z dojazdem to 450 zł. Poza granicami Częstochowy cena do ustalenia.

IMMUNO HYDRO
SKŁADNIKI:
Witamina C
Magnez
Mix witamin z grupy B
Sód
Potas
Witamina B9 / M
Witamina B7 / H
Witamina B5

Zarezerwuj termin!

 

Zadbaj o zdrowie i sprawdź nasze pozostałe wlewy!