FAQ - najczęściej zadawane pytania


Czym są kroplówki witaminowe?

Kroplówki witaminowe są suplementami diety podawanymi w formie dożylnej. Mają za zadanie uzupełnić organizm w witaminy, minerały i aminokwasy odpowiadające za jego prawidłowe funkcjonowanie. Jest to szybka i bezpieczna metoda oczyszczania, regeneracji i wzmocnienia organizmu.

Dlaczego kroplówki witaminowe są bardziej skuteczne niż tradycyjne suplementy?

Kroplówki witaminowe podawane są dożylnie, dzięki czemu substancje odżywcze dostają się bezpośrednio do krwiobiegu, omijając układ pokarmowy. Zapewnia to natychmiastowe wchłanianie witamin i minerałów. Suplementacja dożylna gwarantuje szybsze i trwalsze efekty niż tradycyjna forma uzupełniania niedoboru witamin.

Jak wygląda proces podawania kroplówki?

Przed przystąpieniem do zabiegu, każdy pacjent umawiany jest na konsultację lekarską wraz z badaniami krwi. Kliknij tutaj, aby sprawdzić które badania krwi są potrzebne przed podaniem kroplówki. Po przeprowadzeniu badań, lekarz dopasowuje kurację witaminową indywidualnie do potrzeb pacjenta. Następnie pacjent siada wygodnie w fotelu, gdzie zostanie mu podana przez pielęgniarkę wybrana kroplówka witaminowa.

Jakie kroplówki są dostępne i czym się różnią?

Kroplówki różnią się składnikami oraz działaniem, dzięki czemu każda z nich inaczej wpływa na nasz organizm.

Immuno Libido Up – wpływa na zwiększenie popędu seksualnego podczas aktywności seksualnej, reguluje poziom testosteronu i kortyzolu.

Immuno Detox – oczyszcza organizm z zalegających w nim toksyn i metali ciężkich.

Immuno Energy – zapewnia uwalnianie energii dla mózgu i ciała, które jest odczuwalne nawet przez kilka następnych dni.

Immuno After Party – wpływa na szybką regenerację organizmu po zatruciu alkoholowym. Efekty są odczuwalne zaraz po kuracji.

Immuno Hydro – odnawia zasoby płynów i uzupełnia stężenie elektrolitów, których brakuje w organizmie z powodu niedostatecznej ilości wody.

Immuno Regeneration – odpowiada za regenerację organizmu na poziomie komórkowym.

Immuno Vitamins – wspomaga działanie układu odpornościowego i nerwowego.

Immuno Beauty – spowalnia procesy starzenia, zauważalnie wzmacnia elastyczność skóry, zdrowa skóra wytwarza mocne, lśniące włosy, rzęsy i paznokcie.

Immuno Brain – poprawia sprawność umysłu, zdolność uczenia się, zapamiętywania i koncentrację.

Immuno Chelation – zwalcza zatrucia metalami ciężkimi; umożliwia zmniejszenie, a nawet cofnięcie zmian wywołanych przez miażdżycę.

Immuno Burner – usprawnia metabolizm, zmniejsza apetyt, reguluje poziom glukozy i insuliny co wpływa na szybsze spalanie tkanki tłuszczowej.

Immuno Individual – porcja witamin przygotowana specjalnie dla Twoich potrzeb.

Jak wybrać kroplówkę najlepszą dla siebie?

Lekarz po uwzględnieniu potrzeb i oczekiwań pacjenta, co do efektów kuracji, dopasowuje najlepszą kroplówkę witaminową.

Jakie jest pochodzenie kroplówek?

Kroplówki dostarczane do Centrum Medycznego Immuno-Lab pochodzą bezpośrednio z aptek, z którymi współpracujemy.

Jakie są przeciwwskazania lub skutki uboczne kuracji witaminowej?

Przed pierwszym zabiegiem należy poinformować lekarza o ewentualnych chorobach oraz ciąży. Następnie lekarz dobiera kurację do potrzeb pacjenta lub ją odradza.

Jakie są składniki kroplówek i gdzie znajdę ich spis?

Składniki kroplówek to witaminy, minerały oraz aminokwasy sprzyjające prawidłowemu działaniu całego organizmu. Rozpisany skład znajdziesz na karcie kroplówki zaraz pod opisem.

Ile czasu trwa zabieg?

Cały zabieg wraz z konsultacją lekarską trwa ok. 50 – 60 min.

Co ile czasu mogę przyjmować kroplówki?

Podczas pierwszej konsultacji lekarz zaleca odpowiednią ilość powtórzeń danej kuracji witaminowej.

Kiedy poczuje zmianę?

Po niektórych kroplówkach pierwsze efekty, takie jak lepsze samopoczucie czy przypływ energii, można poczuć od razu. Jednak należy pamiętać, że suplementacja przyniesie oczekiwane korzyści, jeśli będzie wsparta prawidłową dietą, aktywnością fizyczną i rezygnacją z używek.

Czy od razu po kuracji mogę normalnie funkcjonować?

Po kuracji witaminowej nie ma przeciwwskazań do wykonywania codziennych czynności. Można pracować, prowadzić samochód, itp.

Ile kosztuje podanie kroplówki?

Ceny różnią się w zależności od wybranej kroplówki. Jednorazowe podania wahają się w przedziale 180 – 250 zł.

Decydując się na zakup pakietu w postaci 5 sztuk danej kroplówki otrzymujesz rabat 20%

. Zobacz cennik kroplówek.

Czy mając dodatkowe pytania mogę odwiedzić Centrum Medyczne? Czy mogę sprawdzić przed zabiegiem siedzibę Immuno-Lab?

Oczywiście, że tak! Odpowiemy na wszystkie pytania oraz pokażemy gabinet zabiegowy, w którym podawane są kroplówki witaminowe. Można odwiedzać nas od poniedziałku do piątku w godz.7.00-18.00 oraz w soboty w godz. 9.00-15:00.

Czy konsultacja lekarska jest niezbędna podczas każdej wizyty?

Konsultacja jest wymagana podczas pierwszej wizyty. Każda następna może odbywać się bez wizyty z lekarzem. W karcie pacjenta znajdują się wszystkie potrzebne informacje, które są sprawdzane przez personel medyczny przed każdą kuracją. Kartę zakładamy wszystkim pacjentom podczas pierwszej wizyty.

Czy muszę być odpowiednio przygotowany na przyjęcie kroplówki?

Przed kuracją nie trzeba spełniać szczególnych wymagań. Nie można jedynie być pod wpływem alkoholu. Wyjątkiem jest kroplówka Immuno After Party, którą można podać, kiedy pacjent nie jest przekonany o całkowitym wyeliminowaniu alkoholu z organizmu. UWAGA: Wlewy dożylne nie zastąpią zdrowego trybu życia, dlatego należy je traktować jako doraźną pomoc.