Immuno Libido Up

Project details

  • Cena standard: 250 zł
  • W pakiecie taniej: 237,50 zł x 5 szt.; 225 zł x 10 szt.

Radość i satysfakcja z seksu!

Czym jest i komu dedykujemy Immuno Libido Up?

Formuła Immuno Libido Up pozwoli Ci na nowo czerpać satysfakcję z seksu. Przepracowywanie, zła dieta i stres przyczyniają się do słabnięcia erekcji i zmniejszenia ochoty na igraszki miłosne. Kurację szczególnie zalecamy w sytuacjach, kiedy:

  • czujesz się zbyt zmęczony na uprawianie seksu lub wolisz oddać się innym czynnościom, na przykład granie w gry komputerowe czy oglądanie filmów
  • stresujący tryb życia i napięty harmonogram dnia powodują, że erekcja słabnie lub zawodzi
  • szukasz wymówki, aby nie uprawiać seksu z partnerem
  • zażywasz leki na nadciśnienie lub antydepresanty

Efekty i działanie Immuno Libido Up

Składniki kroplówki sprawią, że zwiększy się Twój popęd seksualny i wydolność podczas aktywności seksualnej. Formuła wpłynie również na odpowiednie ukrwienie narządów i będzie stymulować większe doznania. Kroplówka wyreguluje poziom testosteronu i kortyzolu, co pozytywnie wpłynie na Twoje pobudzenie seksualne. Formuła Immuno Libido Up również nawodni organizm, dzięki czemu poprawi się Twój wygląd. Kuracja poprawi nastrój i podniesie poziom energii, co również przyczyni się do większej ochoty na seks.

Możliwy dojazd do hotelu lub domu pacjenta na terenie Częstochowy. Koszt kroplówki z dojazdem to 450 zł. Poza granicami Częstochowy cena do ustalenia.

IMMUNO LIBIDO UP
SKŁADNIKI:
L-Arginina
L-Cytrulina
L-Ornityna
Metionina
Selen
Cynk
Witamina C

Zarezerwuj termin!

 

Zadbaj o zdrowie i sprawdź nasze pozostałe wlewy!